Muhaberat Yönetim Sistemi

Bir güven kurumu olan TÜRKKEP geliştirdiği MYS (Muhaberat Yönetim Sistemi) uygulaması sayesinde kurumların dijital dönüşüm sürecine hız kazandırır. Sistem, kurumlara gelen resmi iletilerin uçtan uca yönetildiği bir yazılım uygulamasıdır. Son derece işlevsel olması nedeniyle iş sürecinde pratikliği temin eder. Gelen iletilerin kayıt altına alınması, otomatik olarak ilgili departman ve kullanıcılarına dağıtılması, takip edilmesi ve iletilere cevap verilmesi süreçleri için oldukça kullanışlıdır.

TÜRKKEP MYS Avantajları Nelerdir?

  • Muhaberat Yönetim SistemiDaha az kişi ile daha çok iş yapılmasını sağlayan işlevsel bir sistemdir.
  • Muhaberat Yönetim SistemiDijital dönüşüm sürecini destekleyen etkili ve hızlı bir uygulamadır.
  • Muhaberat Yönetim SistemiYazışmaların tek bir uygulamadan yönetilmesini sağlayarak veri bütünlüğü oluşturur.
  • Muhaberat Yönetim SistemiTanımlanan şablonlar sayesinde iletilere cevap verme süresini kısaltmaya yardımcı olur.
  • Muhaberat Yönetim SistemiAkıllı ve otomatik BPM (Business Process Management) süreçleri sayesinde departmanların kapasitelerini artırır.
  • Muhaberat Yönetim SistemiFiziki evrak ve arşivleme maliyetlerini azaltarak tasarruf olanağı sunar.
  • Muhaberat Yönetim Sistemiİletileri gizlilik seviyelerine göre derecelendirir. Sadece yetkili kullanıcıların erişimine olanak sağlar.
E-Muhaberat

Resmi İletilerin Uçtan Uca Yönetilmesi Sürecinde Pratik Yaklaşım

MYS (Muhaberat Yönetim Sistemi) resmi iletiler sürecinde kapsamlı, nitelikli ve akıllı çözümler sağlar. Tüm yazışmalar tek uygulamadan ilerlediği için hem veri bütünlüğünü korur hem de ileti mahremiyetini korur. Kullanıcı dostu bir arayüzü olan uygulama, gözden geçir/onayla fonksiyonları sayesinde hataların en azaindirgenmesini mümkün kılar. Fiziki kâğıt gereksinimini ortadan kaldırarak çevre ve doğa dostu bir iş modeli sunar.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart