HAKKIMIZDA

COŞKUN İLETİŞİM VE DANIŞMANLIK OLARAK;
Kurulduğumuz günden bu yana dijital dönüşüm sektörünün (e-Dönüşüm) en güvenilir firmalarından biri olan TÜRKKEP A.Ş. nin Başvuru Merkeziyiz.
e-Dönüşüm hizmetimizle sadece kişisel ve kurumsal müşteriler ile kalmayıp, her türlü işletmenin yeniliklere en güvenilir ve kaliteli şekilde erişimini sağlıyoruz.
Kişisel Verilerin Korunumu Kanunu (KVKK) Danışmanlığı kapsamında, işletmenizin VERBİS’e kayıt yükümlülüklerini yerine getiriyor, verilerin korunması ve hukuki alanda destek verip önlemler almanızı sağlıyoruz.

SGK teşvik danışmanlığı ile işçilik maliyetlerinizde yılda %37,5 ‘a varan tasarruf imkanı sağlıyoruz.

İleti Yönetim Sistemi (İYS) danışmanlığı ve entegrasyonumuz ile Elektronik Ticaret Kanunu (ETK) kapsamında firmanızın tüm izinli datalarınızın otomatik olarak İYS’ye aktarılmasını sağlıyoruz. Tüm izinleri elektronik ortamda da alabilmenizi sağlayarak dijital dünyanın tüm faydalarından yasal olarak faydalandırıyoruz.
Beraber çalıştığımız her iş ortağımız için benzersiz ve profesyonel projeler ortaya koymak, sonuçları analiz etmek, sizlerin ihtiyaçları ve sektörel yenilikler doğrultusunda en kaliteli ve güvenilir hizmetler sunabilmek adına güçlü e-Dönüşüm uzman kadromuz ve müşteri temsilcilerimiz ile birlikte keyifle çalışıyoruz

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart