KEP Assist

Bir güven kurumu olan TÜRKKEP geliştirdiği KEP Assist hizmeti sayesinde kurumların iş süreçlerini etkin ve işlevsel olarak sürdürmelerine olanak sağlar. Kurumlar KEP iletileri ile ilgili konularda çok daha verimli ilerleme imkanı yakalar. KEP Assist, kurumların KEP ile ilgili önemli iş gereksinimlerini karşılayan profesyonel bir sistemdir.

TÜRKKEP KEP Assist Avantajları Nelerdir?

  • KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)Gelen iletinin ne zaman, kime geldiği ve hangi süreçte olduğu kolaylıkla görüntülenebilir.
  • KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)KEP iletileri otomatik olarak arşivlenir ve portal üzerinden takip edilebilir.
  • KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)Yetkili kişi, şirket içi süreçlere göre, gelen KEP iletisinin ilgili kişi veya departmanlara dağıtımını sağlar.
  • KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)Herhangi bir KEP hesabında işlem yetkisi olmayan ve e-imzası bulunmayan kullanıcılar KEP iletilerini okuyabilir, oluşturabilir ve KEP iletisi süreçlerine dahil olabilir.
  • KEP (Kayıtlı Elektronik Posta)Elektronik doküman imzalama ile gönderilmeye hazır KEP iletisi içerisindeki dokümanı (PDF) imzalanabilir.
KEP Assist

İşlem Yetkilisi Olmayan Çalışanlarınızı Güçlendiren Uygulama

Standart KEP Webmail yalnızca işlem yetkililerinin erişimine açıktır. KEP Assist ise gelen KEP iletilerini muhaberat birimi mantığı ile işlem yetkilisi olmayan çalışanlara ek iş yükü oluşturmadan yönlendirmenizi mümkün kılar. İşlem yetkilisi olmayan çalışanlar gönderilecek KEP iletilerini kolaylıkla oluşturabilir. İşlem yetkililerinin iş yükü ise gönderilen KEP iletilerinin imzalanması çerçevesinde sürdürülebilir. KEP Assist pratik, hızlı ve çevre dostu bir sistemdir.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart