KEP Mutabakat

Bir güven kurumu olan TÜRKKEP, dijital dönüşümü hızlandıran etkili ve sonuç odaklı hizmetler sağlar. TÜRKKEP uygulamalarından biri olan KEP Mutabakat Çözümü ise BA-BS mutabakatları ve cari hesap mutabakatları için geliştirilmiştir. Bir web uygulaması olan KEP mutabakat ile şirketlerin hem müşterileri hem de tedarikçileri arasında tanımlanmış olan borç hesaplarının takibini kolaylaştırır. Uygulama sayesinde borç hesaplarının elektronik ortamda hızlı, güvenli ve hatasız olarak karşılaştırılması mümkündür.

TÜRKKEP KEP Mutabakat Avantajları Nelerdir?

  • KEP MutabakatKâğıt kullanımını ortadan kaldırarak telefon, kargo gönderimi ve arşivlemeye dair operasyonel süreçlerin maliyetini azaltır.
  • KEP MutabakatDirekt olarak muhatabın KEP adresine ulaşır, veri gizliliği sağlanır.
  • KEP MutabakatGeçmişe dönük mutabakat süreçlerine tek ekran üzerinden ulaşılabilir.
  • KEP MutabakatCevap iletmeyenlere tek tuşla tekrar gönderim imkânı sağlanır.
  • KEP Mutabakatİstendiği takdirde KEP ile mutabakatlar yasal zeminde yasal geçerli yapılabilir.
  • KEP MutabakatGeri dönüşlerin raporlanma sürecini kısaltarak zaman tasarrufu sağlar.
  • KEP MutabakatMutabakatlarla ilgili uyuşmazlık durumunda muhatapların kolaylıkla hesap özeti yüklemesini ve karşılaştırmasını mümkün kılar.
  • KEP MutabakatKâğıt kullanımı olmadığı için çevre dostu bir iş yaklaşımı sunar.
KEP Mutabakat

Tek Bir Yönetim Paneli Üzerinden Etkili Takip Kolaylığı

KEP Mutabakat tek bir yönetim paneli üzerinden mutabakat yazışmalarının yapılmasını sağlayan etkili bir sistemdir. Standart e-posta, faks ve telefon üzerinden bilgi gönderimine ihtiyaç duymamanızı sağlar. KEP üzerinden resmi olarak mutabakat mektuplarını göndermek de mümkündür. Tek panel üzerinde gönderilen mutabakat talepleri ve gelen yanıtlar kolaylıkla takip edilebilir. Mutabakatlaşma sürecindeki dağınık ilerleyiş önlenmiş olur ve mutabakat süreçlerinin izlenmesi büyük bir kolaylık kazanır.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart